Wykłady

Wykłady Motywacyjne

Wartość wykładów

Podczas moich wykładów burzę stereotypy i pokazuję odmienne spojrzenie na otaczający nas świat. Nie tworzę zbędnego dystansu między sobą – podróżnikiem, a publicznością, nawiązuję do potencjalnych doświadczeń uczestników spotkania i przybliżam im moje doświadczenia w sposób lekki lecz pozostawiający wyraźny morał. 

Tematy Wykładów

CZEGO MOŻNA NAUCZYĆ SIĘ PŁYNĄC STOPEM PRZEZ ATLANTYK – historia podróży przez Atlantyk i pracy w turystyce, życiowych wyborów, połączenia pracy z pasją, wytrwałości w dążeniu do celu.

 

BUDOWANIE DOŚWIADCZENIA KLIENTA – PRZYKŁADY ZE ŚWIATA TURYSTYKI – pokazanie przykładów niezwykłych doświadczeń z obszaru obsługi klienta w świecie turystyki, oparte o programy rozwojowe prowadzone dla korporacji w Japonii, Indiach, USA, Szwajcarii, Singapurze, Botswanie, Namibii i wielu innych krajach.

 

ŚWIAT OCZAMI PILOTA WYCIECZEK – opowieść o charakterze groteskowym, pokazująca współczesnego turystę oczami ludzi pracujących w branży.

 

ŚWIADOMOŚĆ W PODRÓŻY – ciąg historii pokazujących ważne punkty styku turystyki z otaczającym światem, od spotkań z niedźwiedziami na Alasce po projekty wykorzystania całych wiosek rybackich w obsłudze turystyki – opowiedziana na wesoło. O moralności, ekologii, odpowiedzialności.