o mnie

Czym się zajmuje?

Cześć!

nazywam się Bartek

Większość życia spędziłem podróżując. W czasie studiów wielokrotnie przejechałem lądem całą Azję i Amerykę Południową, do której dotarłem stopem przez Atlantyk. Od 16 roku życia pracuję w branży MICE, przy organizacji eventów i wyjazdów zagranicznych. Moje życie prywatne, pasje i praca przeplatają się nieustannie tworząc barwną i twórczą mozaikę.

MÓWCA MOTYWACYJNY

Łączenie pasji i pracy jest możliwe, ale też inne niż wielu z nas wyobraża. W moich wykładach obrazuję ciekawe życiowe tezy historiami z podróży, pracy w turystyce i życiowych doświadczeń opartych o funkcjonowanie w różnych kulturach. Zachęcam uczestników spotkań do szerszego spojrzenia na życie, jednocześnie przybliżając narzędzia i mindset które mogą posłużyć do otwierania się na nowe możliwości i rozwiązania. 

Organizator wypraw

Zorganizowałem wyprawy i wyjazdy incentive do ponad 70 krajów. Spływy rzekami na Jukonie, trekkingi na Kamczatce, czy wyprawy 4×4 przez deltę Okawango to chleb powszedni. Interesuje mnie kontakt człowieka z naturą, sobą samym i świadome doświadczenie podróży. Moją specjalnością stały się wyjazdy podczas których uczestnicy nie znają programu i uczą się płynąć z wydarzeniami. Dla korporacji organizujemy przede wszystkim programy rozwojowe, których celem jest poznawanie siebie, świadoma podróż i czerpanie inspiracji ze świata. 

Organizator eventów

Od 10 lat współprowadzę agencję eventową AKOKAN. Organizujemy warsztaty rozwojowe, integracje, konferencje, targi i gale. Naszą specjalizacją w ostatnich latach są eventy dla branży medycznej. Naszym największym sukcesem jest zaufanie jakie zdobyliśmy u klientów z centrali największych światowych koncernów. Na swoim koncie mamy wiele europejskich i światowych premier marek samochodów i realizacje światowego formatu w Belgii, Hiszpanii, Skandynawii, Czechach, czy Portugalii. 

0
krajów
0
napisane książki
0
zorganizowanych eventów
0
osób obwiezionych po świecie
0
zrealizowanych marzeń

Napisz do mnie